Jak originálně darovat dárkovou poukázku

Lámete si již delší dobu, jakým vánočním dárkem letos obdarujete Vaše nejbližší? Velmi vděčným dárkem téměř u všech generací se jeví zejména knihy. Čtenáři se rádi ztotožňují s příběhem hlavního hrdiny a rádi hledají alespoň podobné charakterové rysy, jako mají oni sami.

Četba zamilovaného románu nebo napínavé detektivky nás často odvádí od reality a je tak jedinečným způsobem, jak si můžeme odpočinout od nejrůznějších starostí.

Patří-li některý z Vašich nejbližších k vášnivým kuchařům, pak jej určitě potěšíte některou z nově vydaných kuchařek. Takový dárek však v sobě může skrývat mnohem větší kouzlo, než se může na první pohled zdát. Originální vánoční dárky jsou mnohdy nejméně čekané. K tomu postačí trochu originality a důvtipnosti. Dovnitř knihy můžete schovat poukázku s některým z gastronomických zážitků od Firmy na zážitky.

Nečekaným originálním vánočním dárkem se tak může stát například voucher na kurzy vaření Ola Kala. Pod vedením profesionálních kuchařů a cukrářů z předních pražských restaurací se mohou Vaši nejbližší naučit připravovat speciality české i mezinárodní kuchyně. Pomyslnou třešničkou na dortu se stane ochutnávka připravených pokrmů. Pokud si netroufáte sami vybrat zážitek, můžete obdarovaného potěšit dárkovým poukazem.

Na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/univerzalni-poukazy můžete pořídit některý ze tří vánočních poukazů. Z univerzálních poukázek může obdarovaný čerpat zážitky v různé cenové hodnotě. Sami si tak budou moci vybrat, zda jsou jim bližší gurmánské, adrenalinové nebo pobytové zážitky. Vánoční dárek v podobě knihy, v níž je schovaný voucher na neodolatelné zážitky, se stane perlou letošních Vánoc.

Vloženo: 20.11.2015 08:17